06.05.2024

„Wędrująca Księga” z ilustracjami i kaligrafiami Małgorzaty Dmitruk nominowana do Najpiękniejszej Książki Roku 2023

Książka Anety Prymaki-Oniksz "Wędrująca Księga", do której ilustracje i kaligrafię wykonała Małgorzata Dmitruk, a Ryszard Kajzer wykonał projekt graficzny , otrzymała nominację do Najpiękniejszej Polskiej Książki 2023 - PTWK w kategorii KSIĄŻKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY. Wydawcą jest Akademia Supraska i Fundacja Oikonomos.

Spotkanie wokół w/w książki, ze wszystkimi autorami, odbędzie się 26.04. w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku oraz 27.04. w Akademii Supraskiej w Supraślu. Serdecznie zapraszamy!

dr hab. Małgorzata Dmitruk, prof. ASP na co dzień prowadzi na naszym Wydziale Pracownię Graficznych Form Przestrzennych w ramach zajęć z rysunku dla studentów III-V roku.

strona wydarzenia